V Ring gumowa uszczelka

Skuteczna i jakościowa uszczelka pierścieniowa

Fridle jest światowym liderem w uszczelkach wysokiej jakości z gumy i długotrwałych materiałów kompozytowych i hydrodynamicznych elementów zapewniających płynność i wytrzymałość w czasie.

Dostarczamy produkty najlepszych marek znajdujących się na międzynarodowym rynku

We Włoszech Fridle dystrybuuje gumowe uszczelki i złącza hydrauliczne najlepszych marek dostępne na międzynarodowym rynku : Stauff, Vickers, Trelleborg, Norgren, Hawe, Hydac, Cast, Alfagomma.

Długotrwałe systemy do różnego zastosowania i aplikacji

Szeroka gama uszczelek pierścieniowych i uszczelek V ring, O ring i X ring i elementów hydrodynamicznych przeznaczonych dla różnorodnych sektorów, zawierające też kompletne zestawy, zawsze dostępne w naszych magazynach.

mechanicznegochemicznegonaftowego

Dostarczamy komponenty dla przemysłu mechanicznego, chemicznego i naftowego i dla wszystkich innych przemysłów, gdzie wymagana jest wiarygodność i bezpieczeństwo w systemach, z gwarancją bezpieczeństwa i wiarygodności w długim okresie.

Szukasz uszczelek, gumowych uszczelek, pierścieni V ring Polipac lub Busak? Wybierz pośród szerokiej gamy złączy hydraulicznych, łączników pneumatycznych, uszczelek pierścieniowych, uszczelek hermetycznych wyprodukowanych przez najważniejsze włoskie spółki, europejskie i zagraniczne. FRIDLE GROUP jest włoskim dystrybutorem uszczelek hermetycznych dla tłoka, trzpienia, zgarniaczy, do rotacji, O ring X ring i V ring, uszczelki statyczne i dla pneumatyki: 20 magazynów z najlepszymi produktami na rynku. Dla wszystkiego czego potrzebujesz, FRIDLE GROUP ma odpowiednie rozwiązanie.
V Ring gumowa uszczelka

Jak możemy Ci pomóc?
Nie martw się tym, co ci potrzeba, wymiarem i celem: możesz zaufać personelowi FRIDLE GROUP , który pomoże ci znaleźć doskonałe rozwiązanie, na miarą Twoich potrzeb i dostosowana do Twego budżetu. A zatem wypełnij poniższy formularz.
Pola zaznaczone * są obowiązkowe
Imię / Nazwisko *
Firma
E-mail *
Adres
Kraj
Wiadomość *
Zebrane dane będą przetwarzane zgodnie z art. 13 Dekretu z mocą ustawy 196/2003 w zakresie ochrony prywatności. Akceptuj: Tak Nie

Przepisz tekst podany w obrazku: